Zwolniono reżysera Bohemian Rhapsody

4 grudnia wytwórnia 20th Century Fox zwolniła z funkcji reżysera filmu Bohemian Rhapsody Bryana Singera. Bezpośrednią przyczyna zwolnienia miałoby być nieporozumienia z gwiazdą filmu Ramim Malekiem oraz absencja na planie filmowym od czasu Święta Dziękczynienia, po którym Bryan nie wrócił z USA do Londynu. Podczas nieobecności reżysera operator Thomas Newton Sigel, reżyserował film, aby zachować harmonogram zdjęć. Zdjęcia do filmu zostały zawieszone 1 grudnia.

Zwolniony reżyser tłumaczy się chorobą rodzica i potrzebą pozostania w USA. Wyjaśnia, że nie było konfliktu pomiędzy nim a Ramim, a tylko artystyczne różnice, które na bieżąco sobie tłumaczyli.

Media amerykańskie donoszą, że w tle zwolnienia stoją też oskarżenia o molestowanie, o które Singer był oskarżany już kilkanaście lat temu i wcześniejsze nieobecności na planach filmowych poprzednich filmów i konflikty z aktorami. Singer nie jest uznawany za twórce z którym łatwo się współpracuje, zaś Malek ma opinie jednego z sympatyczniejszych aktorów z Hollywood.

Wytwórnia obecnie poszukuje nowego reżysera, który dokończy film. W harmonogramie zostało ok. 2 tyg. zdjęć.

Na obecną chwile Brian i Roger nie skomentowali sprawy.

Wszystkie informacje oraz zdjęcia z planu znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.