You Are The Champions 7 inch i CD

Jako następstwo oczekiwań fanów Queen, remake utworu Queen We Are The Champions, pod zmodyfikowanym tytułem You Are The Champions w wykonaniu Queen + Adam Lambert, ukaże się w wersji fizycznej na 7-calowym singlu i singlu CD 21 sierpnia 2020 r. Pierwotnie muzycy Brian May, Roger Taylor i Adam Lambert opublikowali 1 maja br. jedynie teledysk w serwisie Youtube oraz wersję cyfrową utworu.

Wersja ta została nagrana w domowych studio: Briana w Londynie, Rogera w Kornwalii i Adama w Los Angeles. Singel z oklepaną granatową okładką z klasycznym logo Queen został przygotowany jako limitowana do 3000 sztuk (każdego z formatów), numerowana edycja. Na dzień pisania tego postu wersja winylowa (czarny winyl) jest już wyprzedana.

I po raz kolejny sprzedaż tego singla zasili konto WHO COVID-19 Solidarity Response Fund: Queen i Adam Lambert zrzekają się swojej gaży, a Universal Music Group ma przekazać cały przychód (po odjęciu kosztów bezpośrednich, podatków i opłat pośrednim organizacjom publikującym), co ma stanowić nie mniej niż £2 od singla CD i nie mniej niż £4 od singla winylowego.

Na singlu znajdziemy You Are  The Champions w wersji pierwotnej (2:33) oraz Instrumental. Cena singla 7″ to £9.99, a CD £4.99

Teledysk można obejrzeć na kanale Queen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *