Recenzje filmu „Bohemian Rhapsody” i finałowy zwiastun – akt. 15.11

Po pierwszych pokazach filmu Bohemian Rhapsody w polskich kinach przedstawiamy recenzje filmu z prasy, serwisów i blogów.

Finałowy zwiastun filmu:

Zbiór ocen filmu w Polsce https://mediakrytyk.pl/

Film.org.pl https://film.org.pl/r/bohemian-rhapsody-no-i-fajnie-180238/

Antyradio https://www.antyradio.pl/Muzyka/Recenzje/

Moviesroom https://moviesroom.pl/

Gazeta.pl http://kultura.gazeta.pl/

Na Ekranie https://naekranie.pl/

Onet.pl https://kultura.onet.pl

Onet film https://kultura.onet.pl/

Spidersweb https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/10/25/bohemian-rhapsody-recenzja/

Quentin http://quentin.pl/2018/10/bohemian-rhapsody-recenzja-filmu.html

Kinomaniak https://www.youtube.com/watch?v=I6VYbUpmGTs

Kulturalnemedia https://kulturalnemedia.pl/film/bohemian-rhapsody-recenzja/

Filmawka http://www.filmawka.pl/bohemian-rhapsody/

Wp.pl https://www.wp.pl/?s=film.wp.pl%2Fsgwpsgfirst-6310069547628161a

Chillizet https://www.chillizet.pl/Kultura

Na temat https://natemat.pl/ 

Rzeczpospolita https://www.rp.pl/Film

wPolityce https://wpolityce.pl/kultura/

Filmweb https://www.filmweb.pl/review

Filmweb https://www.filmweb.pl/

Filmweb Move sie https://www.filmweb.pl/

Oko na Kulturę https://okonakulture.pl

Niekulturalny https://niekulturalny.com.pl/

Film.wp.pl https://film.wp.pl/

Fdb.pl https://fdb.pl/

Wojciech Dąbek http://wojciechdabek.pl

Movieway http://www.movieway.pl/

Film jak Sen https://filmjaksen.com/

Multikino.pl https://multikino.pl/news/bohemian-rhapsody-recenzja

PPE.pl https://www.ppe.pl/

Pop Kultura http://www.popkultura.com.pl

Co jest Grane http://cojestgrane24.wyborcza.pl/

Esensja https://esensja.pl/

Dla Studenta https://kino.dlastudenta.pl/

Kino Trójmiasto https://kino.trojmiasto.pl/

Tele Magazyn https://www.telemagazyn.pl/

Niezależna.pl http://niezalezna.pl/

Kulturacja http://kulturacja.pl/

Filmbuk https://filmbuk.weebly.com/

Heavyrock http://heavyrock.pl/sentymenty-to-nie-wszystko-recenzja-filmu-bohemian-rhapsody/

Szczere Recenzję https://szczere-recenzje.pl/bohemian-rhapsody/6825/

Kulturalna Planeta https://www.kulturalnaplaneta.pl/

Dziennik Łódzki https://dzienniklodzki.pl/

Pop Moderna http://popmoderna.pl/widzisz-to-co-chcesz-zobaczyc-bohemian-rhapsody/

Kurier Poranny https://poranny.pl

Madziakowo http://www.madziakowo.pl/

Wysoki Poziom Kultury http://www.wysokipoziomkultury.pl/

O szeroko pojętej kulturze http://oszerokopojetejkulturze.pl/

Pełna Sala http://pelnasala.pl/tag/bohemian-rhapsody/

Nasz Miasto Radomsko http://radomsko.naszemiasto.pl/

Death Magnetic http://deathmagnetic.pl/

Pan Fun Blog https://panfunblog.wordpress.com/

Mechaniczna Kulturacja http://kulturacja.pl/

Wprost https://www.wprost.pl/

Salon24 https://www.salon24.pl/

Polifonia https://polifonia.blog.polityka.pl/

Antyweb https://antyweb.pl/bohemian-rhapsody-recenzja/

Pełna Sala https://pelnasala.pl/bohemian-rhapsody/

Popbookownik https://popbookownik.pl/

Kalejdoskop Wrocław http://kalejdoskop.wroclaw.pl/

Techsetter https://techsetter.pl/

Filmożercy http://filmozercy.com/wpis/bohemian-rhapsody-recenzja-filmu

Dzika Banda http://dzikabanda.pl/recenzje/kinodvd/bohemian-rapsody-gwiazd-naszych-wina-recenzja/

Zwierz Popkulturalny http://zpopk.pl/

Kultura Poznań http://kultura.poznan.pl/

Całe życie w kinie http://zyciewkinie.pl/post/7368

Popkultura elitarna https://popkulturaelitarna.wordpress.com/

Okiem krytyka http://www.okiemkrytyka.com/fil/rcz/bohemian-rhapsody-the-show-must-go-on/

Kinofilia http://www.kinofilia.pl/2018/11/bohemian-rhapsody-recenzja.html

Interia https://film.interia.pl/recenzje/news-bohemian-rhapsody-recenzja-sila-muzyki,nId,2653950

Dama Gier http://www.damagier.pl/popkultura/bohemian-rhapsody-recenzja/

Głos Kultury https://www.gloskultury.pl/bohemian-rhapsody-recenzja/

Filmożercy http://filmozercy.com/wpis/queen-bohemian-rhapsody-2018-recenzja-soundtracku

Sound Drive http://soundrive.pl/article/1234/bohemian-rhapsody

Kultura Liberalna https://kulturaliberalna.pl/2018/11/13/bertram-biografia-z-playbacku-recenzja-bohemian-rhapsody-bryan-singer/

Reporter 24 http://reporter-24.pl/wiadomosc/recenzja-filmowa-bohemian-rhapsody

Troy Ann http://troyann.pl/muzyczne-ciary-na-muzyce-ktorej-nie-bardzo-lubie-recenzja-filmu-bohemian-rhapsody.html

Cine Rama http://mfcinerama.pl/bohemian-rhapsody-legenda-wiecznie-zywa/

Kino Świnka http://www.kinoswinka.pl/2018/11/bohemian-rhapsody.html

FSGK https://fsgk.pl/wordpress/2018/11/bohemian-rhapsody-2018-dwuglos-pquelima-i-sithfroga/

Żona idealna http://zona-idealna.pl/bohemian-rhapsody-recenzja-filmu-na-ktory-czekalam-cale-zycie/

Muzyczny Zbawiciel Świata https://muzycznyzbawicielswiata.blogspot.com/2018/11/bohemian-rhapsody-2018.html

 

 

 

https://www.rottentomatoes.com/m/bohemian_rhapsody/reviews/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *