„Bohemian Rhapsody” Przedsprzedaż w Multikinie

„Bohemian Rhapsody” Zaczynamy przedsprzedaż!
Mamma mia, mamma mia…!

…mamma mia, let me go!, zakrzykną zastępy fanów Queen i rzucą się do kas Multikina. A wszystko dlatego, że 19 października rozpoczynamy przedsprzedaż biletów na „Bohemian Rhapsody” – biograficzne widowisko o jednym z najważniejszych zespołów
w historii muzyki.

„Bohemian Rhapsody” opowiada o karierze zespołu Queen i jej charyzmatycznym liderze Freddym Mercurym (w tej roli Rami Malek, którego znacie chociażby z serialu „Mr. Robot”). Film zapowiada się na pełen przepychy i energii spektakl o wyjątkowej kapeli, która zmieniła na zawsze oblicze muzyki rozrywkowej.

Ale to nie wszystko – dla wszystkich miłośników Queen, kina i dobrej muzyki mamy niespodziankę. Do biletów kupionych w przedsprzedaży dodajemy wyjątkowe opaski, którymi żaden Freddiego i spółki nie może pogardzić 🙂
Z tego powodu nie warto zwlekać – kupcie bilety na „Bohemian Rhapsody” jak najszybciej! A już 27 i 28 października niecierpliwych zapraszamy do Multikina na pokazy przedpremierowe.


***
Informacje o spółce Multikino:
Multikino to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Od 2013 roku należy do Grupy VUE Entertainment – lidera na europejskim rynku kinowym, znanego ze stosowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Obecnie Multikino jest operatorem 31 kin w 26 miastach Polski z łączną liczbą 250 ekranów. W sierpniu 2007 r. otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 9 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób z największym w Europie ekranem przystosowanym do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). Grupa jest również operatorem kin w Rydze oraz Wilnie. Od 2017 r. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce poszerzyła ofertę również o pokazy w technologii VR (Virtual Reality). Multikino VR by Samsung działa w 4 obiektach: Multikino Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Szczecin oraz Poznań Malta.
Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, takich jak: Mistrzostwa Świata, Europy czy Liga Mistrzów, transmisje oper i baletu w jakości HD, retransmisje teatrów brytyjskich. W swojej ofercie ma ponadto specjalne pokazy filmowe dla kobiet „Kino Na Obcasach”, dla rodziców z niemowlakami „Multibabykino”, a także w weekendy poranki dla najmłodszych. Multikino przygotowało ponadto bogaty program skierowany do szkół pod nazwą Akademia Filmowa Multikina.
Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce, w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage oraz Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do projekcji trójwymiarowej Dolby 3D Multikino należy do grona światowych liderów kinowej cyfryzacji, czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej. Sieć z powodzeniem prezentuje filmy oraz wydarzenia specjalne, także w technologii 3D.

Kontakt dla mediów:
Róża Adamcio, Specjalista ds. PR w spółce Multikino
tel. +48 513 111 924
e-mail: roza.adamcio@multikino.pl

Informacja prasowa, 20 października 2018 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *