„Queen. Nieznana historia” Petera Hince’a w sklepach!

Drugie wydanie bardzo udanej książki Petera Hince’a, technicznego Queen, Queen. Nieznana historia, właśnie pojawiło się w sklepach!  Pierwsze wydanie ukazało się w 2012 r. i szybko się wyprzedało, a w ostatnim czasie książka była bardzo poszukiwana.

Nowe wydanie ma nieco inny format, jest w miękkiej oprawie, a jego cena okładkowa to 36,99 PLN. Ponadto zamiast wstępu Romana Rogowieckiego znalazł się wstęp autorstwa Oli z Polskiego Fanklubu Queen.

Książkę możecie zamówić w sklepie wydawnictwa SQN [LINK]. Niedługo w PFQ zorganizujemy dla Was konkurs z tą książką jako nagrodą.

Notka prasowa poniżej.

Queen. Nieznana historia to rockandrollowa opowieść z czasów świetności muzycznego szaleństwa, snuta ze sceny, zza kulis i ze studyjnego zacisza. Ten niepowtarzalny zapis autorstwa Petera Hince’a, który spędził z zespołem wiele lat jako członek ekipy technicznej, rzuca zupełnie nowe światło na Freddiego Mercury’ego, Briana Maya i ich kolegów z grupy wszech czasów. To spojrzenie świeże i nowe, bo osobiste, wykraczające dalece poza monotonię zwyczajnej biografii.

Książka odkrywa szereg nierzadko zaskakujących faktów z życia Queen i ich lidera, ale Hince ani na chwilę nie zniża się do poziomu kolorowego tabloidu. To nie historia rodem z brukowej prasy, ale przepustka access all areas do muzycznej przygody życia. Queen. Nieznana historia to esencja tego, co składa się na żywot rockandrollowca.

Dodatkiem do publikacji są unikatowe zdjęcia z archiwum autora, które stały się elementem wystawy poświęconej zespołowi – Queen: The Unseen Archive.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.