Prace nad “Queen in 3-D” dobiegły końca!

Brian May zakończył prace nad swoją pierwszą książką poświęconą Queen. Jest to album ze zdjęciami zespołu wykonanych w formie stereoskopowej czyli takiej, która przy użyciu specjalnych okularów (mają być dołączone do wydawnictwa) pozwoli nam podziwiać je w trzech wymiarach. Samo zbieranie materiałów, a następnie utworzenie z nich gotowej książki zajęło naszemu zdolnemu Brianowi ponad 3 lata. Dziś, jak pisze sam muzyk na swoim Soapboxie, album pod tytułem Queen in 3-D jest już gotowy do wydania, a jego przewidywana premiera to koniec maja (nie wiemy jeszcze, czy pojawi się w Polsce).

Poniżej zamieszczamy wpis Briana odnośnie ukończonej książki…

“QUEEN IN 3-D – UKOŃCZONY !! 

Tak! Spójrzcie tylko na te zmęczone, ale zwycięskie uśmiechy!* Ledwo, ale zdążyliśmy to zrobić.

Mam nadzieję, że spodoba się wam ta niezwykła aczkolwiek zupełnie prosta książka. Zaczęło się od małej, nieoficjalnej kolekcji zdjęć 3-D zbieranych przez lata, a skończyło się na najlepszej stereoskopowej książce, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy.

Ze sprzedażą ruszamy w maju! W książce znajdą się też nowe, zaprojektowane w stylu Queen okulary OWL!!!

Bri
 Kolejno od lewej do prawej: Jamie Symonds – składacz/projektant/geniusz photoshopa. Denis Pellerin – edytor/odpowiedzialny za badania i skan. Brian – autor. Robin Rees – publikacja. Wszystko, co przeczytaliście, to prawda! Każde słowo wyszło z moich ust!”

* Jeśli macie ochotę równie po królewsku uczcić z Brianem i spółką ukończoną pracę nad książką, dodamy, że na stole znajduje się szampan Perrier Jouet (tym razem nie Moët et Chandon) 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *