Zespół Queen wspiera Górnośląskie Centrum Delfinoterapii

Twórcy Górnośląskiego Centrum Delfinoterapii otrzymali wsparcie od zespołu Queen w postaci okolicznościowej płyty, która trafiła na aukcję.

Informacje od organizatorów:

Grupa lekarzy, rehabilitantów i zootechników uruchamia  pierwszy w Polsce ośrodek rehabilitacyjny z delfinami – Górnośląskie Centrum Delfinoterapii. Za pomocą 5 delfinów-butlonosów będą w nim leczone dzieci oraz osoby dorosłe cierpiące na choroby: neurologiczne, onkologiczne, psychiczne oraz kobiety z nieprawidłowym przebiegiem ciąży.  Przy obiekcie ma działać mały hotel i restauracja. Organizatorzy mają m.in. biznes plan, cash flow, podpisaną wstępną umowę o dzierżawie  delfinów, opracowane systemy: filtracji, zasalania i odsalania wody, cały schemat koncepcyjno-funkcjonalny ośrodka zrobiony przez architektów, kadrę medyczną przeszkoloną do pracy z delfinami oraz kadrę medyczna dla delfinów. Zwierzęta, które otrzymają już w 3 pokoleniu urodziły się w delfinarium i nie mają żadnych szans na powrót do życia w naturalnym środowisku. Ich  inicjatywę poprał m.in Zespół Queen. Organizatorzy trzymali nawet od Zespołu  pamiątkową, złotą płytę, którą  sprzedali na aukcji.

Szanowni Fani Zespołu Queen –   banki nie chcą  dać kredytu na budowę ośrodka ponieważ organizatorzy mają za mały wkład własny i za mały obrót firmy. Aby zdobyć kolejne fundusze zorganizowano więc tzw. finansowanie społecznościowe, czyli zrzutkę. Polega ona na wpłacaniu na specjalne konto bankowe drobnych datków. Ludzie o dobrym sercu wpłacają  im m.in.   2 zł,  5 zł lub  10 zł. Organizatorzy zapraszam również i Was do wpłacenia choćby 2 zł. Twierdzą, że jeden z delfinów może nazywać się Freddie lub Queen. Więcej informacji o tym przedsięwzięciu jest na www.delfinoterapia.cuprum.plInformacji udziela też Aleksandra Piaścik, tel. kom. 604 611-128, e-mail: delfinoterapia@op.pl

LINK DO ZRZUTKI 

 https://zrzutka.pl/jn9kdx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *