Wystawa zdjęć Denisa O’Regana

Obszerna kolekcja artystycznych fotografii prezentujących rockowy zespół Queen wyrusza w drogę po Wielkiej Brytanii tej jesieni. Planowo odwiedzi 15 miast.

Te wyjątkowe wydarzenia sprawią, że tysiące fanów uda się do specjalnie zaadaptowanych salonów BMW, które na jedną noc staną się wspaniałymi galeriami sztuki w wielu miejscach w Wielkiej Brytanii kiedy ‘Queen’ Denisa O’Regana wyruszy w podróż. Trasa będzie trwać od września do listopada.

Zorganizowana przez ekspertów od rockowych wystaw Off Beat Lounge współpraca  z wieloletnim fotografem Queen O’Reganem, jednym z najbardziej szanowanych fotografów muzycznych na świecie, zaowocowała  wystawą ponad sześćdziesięciu zdjęć, z czego ponad połowa nigdy nie była publikowana.  Off Beat Lounge cieszy się i jest dumne z poparcia przez The Mercury Phoenix Trust.

Każda  z tych imprez będzie trwać tylko jedną noc, a Denis O’Regan będzie uczestniczył w sesjach pytań i odpowiedzi dla posiadaczy biletów VIP. Wystawa zabierze odwiedzających w pasjonującą podróż po świecie, od połowy lat 70tych do ostatniej trasy zespołu w oryginalnym składzie w 1986.

Obejrzymy świetne zdjęcia koncertowe, intymne chwile poza sceną a także rzucimy okiem na ekstrawaganckie chwile rozrywki zespołu. Ta impreza jest swoistym przedstawieniem zainspirowanym wyprzedaną brytyjską trasą zdjęć Davida Bowie ‘David & I’  Denisa O’Regana, która to wystawa zdobyła uznanie w 2016.

Założyciel Off Beat Lounge, Mark Overton sądzi, że uczestnicy są skłonni do emocjonalnych doświadczeń; “Niektóre zespoły zapewniają więcej niż tylko muzykę, są obrazem pewnych czasów dla całego pokolenia i Queen tacy właśnie byli. Chociaż współpracuję z Denisem od wielu lat, wciąż zachwyca mnie swoim talentem, a te konkretne starannie wybrane prace pokazują jego umiejętności w niezwykły sposób.”

Spełniając muzealne wymogi, wszystkie zdjęcia są do nabycia, przy czym posiadacze biletów VIP mogą z góry zarezerwować wydruki do odbioru tej nocy.

“ Jestem zachwycony, że mogę pojechać w trasę z tą kolekcją zdjęć razem z Off Beat Lounge. Wybór zdjęć był poruszającym doświadczeniem.   To był niezwykły czas dla mnie i przypomina mi się zaufanie jakie mieli do mnie Freddie, Brian, Roger and John”, mówi Denis O’Regan. “Po tych wszystkich latach, wciąż pozostają jednym z najbardziej znanych i charyzmatycznych zespołów w historii”.
Wszystkie imprezy odbędą się od 19.30 do 21.00  dla tych, którzy mają zwykłe bilety. Posiadacze biletów VIP będą mogli uczestniczyć w sesji pytań i odpowiedzi z Denisem O-Reganem  i oglądać wystawę już od 18.30.

Daty wystaw:

NORWICH – 19 września 2017
CROYDON – 21 września 2017
CAMBRIDGE –  22  września  2017
LIVERPOOL – 26 września 2017
WORCESTER – 28 września 2017
LEICESTER – 29 września 2017
BRISTOL – 10 października 2017
CARDIFF – 12 października 2017
SWINDON – 13 października 2017
GLASGOW – 14 listopada 2017
HARROGATE – 17 listopada 2017
BOLTON – 21 listopada 2017
SHEFFIELD – 23 listopada 2017
MILTON KEYNES – 24 listopada 2017

Bilety do nabycia www.offbeatlounge.co.uk/princesoftheuniverse

źródło: brianmay.com, organizator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *