Urodziny Freddiego w Sosnowcu

Tegoroczne urodziny Freddiego Mercury`ego odbędą się 2 września w sosnowieckim Klubie Muzycznym Remedium.
Zaczynamy o godz.17i bawimy się do rana.
W tym roku impreza jest płatna:
Wejście: 30 zł/osoba
Porcja tortu: 20 zł/osoba
Uzyskane pieniądze będą przeznaczone na opłacenie wynajęcia lokalu i nic na tym nie zarabiam, by nie było.
Mamy w ten sposób lokal na wyłączność ze 100% muzyką Queen, Freddiego, Briana, czy też Rogera.
Pojawią się pewnie też muzycy związani z Queen jak np. David Bowie oraz, by nie było tylko Królewsko to coś z rockowych klimatów lat osiemdziesiątych.
Setlistę pewnie ułożę sam, więc nie ma co marudzić tylko bawić się
Przypomnę wszystkim, że w formule dużej imprezy Urodziny Freddiego Mercuryego odbywają się od 7 lat, a wszelkiego rodzaju Queen Spotkania na Śląsku, które organizuję mają miejsce od 3 dekad.
Wielu z Was jest ze mną od zawsze i chyba mogą potwierdzić, że nie ma lipy, a od tych wspomnianych 7 lat robimy to na naprawdę wysokim poziomie.
Dla tych co będą pierwszy raz albo się wahają to przedstawię formułę imprezy:
Zaczynamy ok.17, ale dajemy sobie jakieś 30 minut na spóźnialskich. Jest przywitanie i w zasadzie to wszystko…żartuję, żartuję.
Dopiero wszystko się rozkręca…
Non stop na ekranie lecą teledyski lub koncerty, a w tle muzyka.
Potem karaoke ok. 1h z nagrodami i to Wy poprzez okrzyki i brawa decydujecie kto wygrywa Voice of Queen
Potem znów muzyka i pogaduszki, piwko i takie tam.
Z racji tego, że tym razem nie mamy ograniczenia czasowego wszystko może być dłuższe…
Odbywa się również konkurs Wiedzy Queen z ok 30 pytaniami, które sam układam i, są po prostu trudne Wszystko kończy się wręczeniem nagród w postaci kubków urodzinowych itp.
Od 3 lat pojawia się video message od ludzi związanych z zespołem Queen. W ostatnich latach był to Jim Jankins, Jamie Mosess, czy też Jackie Smith.
Ok 20 wnoszony jest magiczny, artystyczny tort w wykonaniu naszej królewskiej Pani Cukiernik Izy. Każdy kto był i jadł to dzieło sztuki wie, że wydana kasa jest warta tego- postaram się wrzucić wkrótce zdjęcia tortów z ostatnich lat.
Tort otrzymują tylko te osoby, które wpłacą mi na konto pieniążki do dnia 31 lipca. Po prostu Iza musi znać ilość ludzi, by podliczyć wszystko i zrobić go odpowiednio duży.
Podczas konsumpcji odbędzie się aukcja różnych Queen gadżetów, a pieniążki przeznaczamy zazwyczaj na schronisko dla zwierząt. Dwa lata temu była to rudzka Fauna
Ok. 21 rozpocznie się Mr.Bad Guy Party, które potrwa do ostatnich waszych zwłok. Międzyczasie będą inne konkursy min. Sheer Heart Attack Meddley, który trwa ok. 20 minut i polega na wytrzymaniu do końca oraz oryginalnemu zinterpretowaniu tanecznemu utworów Queen.
Wszystko oczywiście zakończone nagrodami.
Każde urodziny, są uwiecznione również na okazjonalnych koszulkach oraz kubkach- cen Wam jeszcze nie podam, ale projekty pojawią się lada moment. Koszulki mają wersje męskie oraz damskie.
Muszę zaznaczyć, że nigdy na tym nie zarabiałem, bo lubię byście mieli z tego pamiątkę, a wszystkie te rzeczy sam projektuję ze względu na mój fach 😉
Oczywiście w lokalu będzie działać bar. Niestety nie ma jedzenia, ale z tego co pamiętam to nie było problemu z możliwością zamawiania pizzy itp. przez telefon.
W lokalu będzie ochrona oraz szatnia.
Absolutny zakaz wnoszenia wszelkiego rodzaju środków odurzających min. narkotyki, dopalacze, trawka itp. oraz własnego alkoholu .
Niedopuszczalna jest jakakolwiek agresja i takie zachowanie będzie skutkować wyrzuceniem z lokalu, a jak to nie pomoże to odpowiednimi służbami.
Przez wszystkie te lata nigdy to nie miało miejsca, ale wolę napisać
Również niedopuszczalna jest nuda, nie bawienie się, nie tańczenie i nie branie udziału w konkursach. Za takie zachowanie będę wręczał Karne Lamberty…żartuję Karne Qbiki 😉
Co najważniejsze!
Osoby, które mi napiszą, że pojawią się, ale do dnia 31 lipca nie wpłacą pieniędzy, nie będą brane pod uwagę na liście uczestników, więc przemyślcie to i wpadajcie, bo naprawdę warto!
Co mogę dodać to to, że lokal dysponuje dużym parkietem, ekranem, projektorem, super nagłośnieniem, mikrofonami i full dyskotekowym oświetleniem.
W zasadzie od teraz rozpoczynam zapisy na listę uczestników…
Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *