Roger Taylor [Aktualizacja]

Wydaje się, że ostatnie poczynania twórcze Rogera wychodzą już powoli spod znaku zapytania. Jeszcze wczoraj mogliśmy pozostawić wam jedynie spekulacje i domysły na temat zagadkowych fragmentów muzyczno-wizualnych, które pojawiły się w ostatnim czasie na kanale YouTube naszego perkusisty. Prowadzony przez nas trop zaczyna jednak zmierzać ku rozwiązaniu wszystkich niejasności.

Na wsponianym kanale pojawił się dziś nowy czterdziestosekundowy materiał zatytułowany Journeys End. Jest to również urywek pewnej kompozycji Taylora, której towarzyszą złożone w kolaż ujęcia kamery. W nagraniu widzimy znane nam z poprzedniego materiału symbole (morze, skaliste wybrzeże, opadłe liście) oraz ujętą w ruchu postać ubranego na czarno mężczyzny. Teraz możemy potwierdzić, że jest to Roger we własnej osobie (tatuaż widoczny na ręce).* Dodatkowo, na końcu fragmentu widnieje krótka wiadomość, z której wynika, że jutro, to jest 05.05.17, powinniśmy spodziewać się “kontynuacji naszej podróży” na iTunes.

To nie koniec naszych spostrzeżeń. Ten szczątkowy materiał, z którym mamy okazję się dziś zapoznać, może być powiązany z prowadzoną przez Stephena Savage’a pracą nad filmem The Wind of Heaven. Przeglądając Facebookowy profil reżysera możemy natknąć się na ciekawy, ubiegłoroczny post:

Jasno z tego wynika, że Roger wraz ze Stephenem podjęli w ubiegłym roku współpracę nad pełnometrażowym projektem filmowym. Kilka miesięcy wcześniej pojawiła się też informacja od żony Taylora, Sariny Potgieter, z której czytamy, że również i ona zaangażuje się w tę produkcję – aktorsko!

Projekt The Wind of Heaven ruszył jak z “kopyta” ubiegłego lata. Nie znamy jeszcze daty jego premiery. Jeżeli jednak nie mylimy się w naszych przypuszczeniach co do udostępnionego przez Rogera materiału, bardzo możliwe, że projekt ten niebawem ujrzy światło dzienne. Póki co, czekamy z niecierpliwością na to co przyniesie ten jutrzejszy wspomniany w Journeys End 05.05  …

 

* Wyjaśniła się również sprawa “czaszki”. W materiale wideo dla Journeys End widać, że zdobi ona uchwyt parasola 😉 

 

Źródło zdjęcia w tle: https://www.youtube.com/watch?v=MSga9XmXptE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *