Rami Malek zagra Freddiego?

Po Sachy Baronie Cohenie i Benie Whishaw do roli Freddiego jest typowany Rami Malek.

Rami Malek to gorące nazwisko w świecie filmowym, obecnie jest gwiazdą nowego serialu Mr.Robot. Ten amerykański 35-letni aktor pochodzenia egipskiego ma w dorobku filmy z serii Noc w muzeum czy udział w sadze Zmierzch.

Obecnie roboczy tytuł filmu biograficznego o Freddiem brzmi Bohemian Rhapsody jak największe dzieło zespołu Queen. Producenci z GK Films (firma Grahama Kinga) rozmawiają z Bryanem Singerem, który miałby obraz reżyserować; co potwierdził zainteresowany na swoim koncie na Instagramie. Bryan to twórca takich obrazów jak X-man, Dr House czy Superman:Powrót.

Scenariusz miałby napisać Anthony McCarten – Teoria wszystkiego, Śmierć superbohatera. Obok Grahama Kinga produkcją filmu zajmą się wytwórnie FOX i New Regency. Producentami wykonawczymi mają być m.in. Jim Beach (menadżer Queen) oraz Denis O’Sullivan; zaś producentami muzyki Brian i Roger.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w przyszłym roku. Wiadomość o nowej obsadzie filmu jako pierwszy podał serwis Deadline Hollywood.

Pierwotnie Graham King chciał wyprodukować film przy udziale wytwórni Sony i Sachy, zaś jako twórcy brani byli pod uwagę Stephen Frears czy Dexter Fletcher.

 

2 myśli na temat “Rami Malek zagra Freddiego?

 • 12 stycznia 2017 o 11:09
  Permalink

  Moim zdaniem najlepiej zagrałby Freddiego jego sobowtór, który ostatnio grał w filmie dokumentalnym o nim. Film dla nie wtajemniczonych ukazał się w BBC w ubiegłym roku.
  Uważam,że byłby to trafny wybór.
  Aktor, który zagrał Freddiego, znakomicie oddał jego samego i szukanie innej postaci do filmu fabularnego moim zdaniem jest bezzasadne.
  No cóż zobaczymy jak się to potoczy, być może aktor o korzeniach egipskich podoła wyzwaniu.
  Dajmy mu szansę.

  Odpowiedz
 • 14 listopada 2016 o 17:24
  Permalink

  Mam wielką nadzieję, że produkcja zostanie zrealizowana i nie skończy się tak jak wcześniej na obietnicach bez pokrycia. Moim marzeniem jest, aby taki film powstał i trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia. Czy wybór aktora , który wcieli się w rolę Freddiego jest trafiony, okaże się jak zobaczymy film, w każdym razie przed aktorem nie lada wyzwanie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *