Queen: Rock Tour

Pod koniec lutego 2021 roku na oficjalnej stronie Queen na Facebooku pojawiła się animacja zapowiadająca nowość na telefony komórkowe.

1 marca w okrągłą 50 rocznicę dołączenia Johna Deacona do składu królowej otrzymaliśmy grę na telefony komórkowe, która przywodzi na myśl takie klasyki minionej dekady jak Guitar Hero czy Rock Band w których to należało w odpowiednim momencie nacisnąć odpowiedni klawisz aby zagrać utwór.

Queen: Rock Tour to rytmiczna gra oparta na utworach królowej utrzymana w kreskówkowej konwersji. Podstawowa wersja nie oferuje dużej zawartości, natomiast cena niecałych 15 zł nie wydaje się wygórowaną, w pełnej wersji będziemy mogli wybrać jeden z 17 utworów. m.in.: Bohemian Rhapsody, Keep Yourself Alive, We Will Rock You, I Want to Break Free czy We Are the Champions.

W ciągu naszej podróży od pierwszych występów królowej aż po ostatnią trasę koncertową z Fredddiem, będziemy mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w najbardziej znanych szlagierach zespołu. Wraz z kolejnymi etapami poznajemy historię Queen, odblokujemy kolejne kostiumy dla członków zespołu jak i nowe sceny na których będziemy grać. Z pozoru prosta rozgrywka może zaskoczyć swoim poziomem trudności na późniejszych etapach, znajomość utworów z pewnością pomoże w zdobyciu wysokiego wyniku. Nikt się nie spodziewał tej produkcji, myślę że wszyscy wyczekiwali kolejnych muzycznych wydawnictw. Produkt swoich czasów, na przeczekanie ciężkiego okresu. Mam nadzieję że dzięki temu produktowi zespołem zainteresują się nowi przyszli fani.

Gra dostępna na: Android i IOS.

Wymagane:

iOS 878.6 MB

Android 767 MB

Cena wersji odblokowanej 13,99 PLN

 

recenzja: Dominik Kuć

Queen: Rock Tour

13.99 zł
7.3

Grywalność

6.0/10

Szata graficzna

7.0/10

Muzyka

9.0/10

Plusy

  • muzyka
  • historia zespołu

Minusy

  • tylko 20 utworów
  • brak języka polskiego
  • podobieństwo do Guitar Hero

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *