Queen + Adam Lambert wracają na scenę! Letnia trasa po Ameryce Północnej!

Latem tego roku będziemy mogli ponownie podziwiać formację Queen + Adam Lambert! Zespół oficjalnie ogłosił swoją najbliższą trasę koncertową. Obejmie ona 25 miast Ameryki Północnej. Pierwszy z koncertów odbędzie się 23 czerwca w Phoenix w Gila River Arena. Trasa zakończy się 5 sierpnia występem w Houston w hali sportowo-widowiskowej Toyota Center.*

Jak informuje oficjalna strona Queen, bilety trafią do sprzedaży 3 lutego (piątek) od godziny 10:00 czasu lokalnego i będą możliwe do nabycia przez stronę http://livenation.com lub przez mobliną aplikację Live Nation. Dla członków fanklubu Queen (http://www.queenworld.com/) oraz członków fanklubu Adama Lamberta (http://adamlambertfans.com/) bilety będą dostępne już 31 stycznia o godzinie 10:00, również czasu lokalnego. Oferta spejcalna obejmie także posiadaczy kart American Express ® – będą oni mogli nabyć bilety w dwóch terminach przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży, to jest 31 stycznia o północy oraz 2 lutego o godzinie 22:00 (w obu przypadkach również czasu lokalnego). Bilety VIP będą do nabycia przez stronę http://vipnation.com .

Jak czytamy w oficjalnym wpisie na stronie Queen, przygotowywany przez zespół repertuar ma zawierać ich największe hity. Nie wiemy, czy zajdą jakieś większe zmiany w przygotowywanym show.

Mamy nadzieję, że ogłoszona przez Q+AL letnia trasa po Ameryce Północnej to również znak, że nasz niezastąpiony Brian May wraca do zdrowia i formy.

Jak na razie nie wiadomo nic o dalszych planach koncertowych poza Ameryką Północną.

Podsumowując: Brian May, Roger Taylor i Adam Lambert / Ameryka Północna / 23 czerwca – 5 sierpnia / bilety od 3 lutego

*Pełna trasa koncertowa jak i oryginalny wpis dostępne są pod adresem: http://www.queenonline.com/en/news-archive/press-release-queen-adam-lambert-announce-25-date-north-american-tour/ (zdjęcie wyróżniające wpis również pochodzi z powyższego adresu)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *