Podziękowania od The Mercury Phoenix Trust

Claudia Walker, która prowadzi organizację The Mercury Phoenix Trust, kieruje następujące słowa do wszystkich zaangażowanych w ubiegłoroczną zbiórkę pieniędzy na rzecz fundacji:

„Nazywam się Claudia Walker, prowadzę organizację The Mercury Phoenix Trust i pragnę wam wszystkim podziękować, ponieważ rok 2016 był rokiem największej zbiórki funduszy1. Zebraliśmy ogromną kwotę na całym świecie. Niektórzy z was wykazali się małym, a niektórzy ogromnym gestem. Ponad 40 restauracji Hard Rock Cafe dołączyło do nas tego roku podczas Freddie For a Day. Było tam wiele osób ubranych jak Freddie – inni nosili charakterystyczne wąsy. Odbyły się zawody w grze na gitarze, w których uzbieraliśmy jeszcze więcej pieniędzy. Działo się wiele rzeczy. Mieliśmy was – podeszliście do tego z wielkim zaangażowaniem, okazaliście nam swą pomoc, uzbieraliście dla nas pieniądze i za to pragniemy wam wszyscy ogromnie podziękować.”

Poniżej znajduje się materiał wideo z całą wypowiedzią Claudii Walker

 

1Oficjalna strona The Mercury Phoenix Trust podaje kwotę £292,668, jaką udało się uzbierać w roku 2016 na rzecz fundacji. Z uzbieranych pieniędzy udało się sfinansować 57 projektów prowadzonych w 16 krajach na rzecz walki z AIDS.

Zdjęcie w tle oraz materiał źródłowy: http://www.queenonline.com/en/news-archive/thank-you-from-the-mercury-phoenix-trust-2/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *