Po ponad 13 latach doczekamy się remake’u Nieśmiertelnego?

Od ponad 13 lat fani Queen i sagi o nieśmiertelnych wojownikach może doczekają się nowej wersji Nieśmiertelnego. W 2011 roku plany filmowe miała wytwórnia Summit Entertaiment, która borykała się z doborem scenarzysty nowej wersji, którą miał reżyserować Justin Lin. Po rezygnacji Lina pałeczkę przejął Juan Carlos Fresnadillo. W 2012 roku do roli szkota był przymierzany Ryan Reynolds. W 2013 r. produkcja była bez reżysera i głównego aktora, ale scenariusz powstawał w komputerach Arta Marcuma i Matta Hollowaya. Pod koniec 2013 r. pałeczkę na stanowisku reżysera przejął Cedric Nicolas-Troyana. W 2015 r. media donosiły, że rolę Kurgana miałby przyjąć Dave Bautista. Pod koniec 2016 r. na stanowisku reżysera zjawia się Chad Stahelski znany z serii o Johnym Wicku. W 2017 r. do prac nad scenariuszem przybyli Andrew Barrer i Gabriel Ferrari. W 2018 r. wytwórnia Lionsgate ogłosiła prace preprodukcyjne przy filmie opartym na scenariuszu Ryana Condala.

Obecnie wytwórnia nadal pracuje na remakem, a aktor Henry Cavill ogłosił, że będzie przy niej pracował. Cavill  jest znany z ról supermana i wiedźmina.

Akcja filmu miałaby być przeniesiona do Londynu z Nowego Jorku. produkcja ma ruszyć pod koniec tego roku lub w 2022 r.

Nową wersję Highlandera wyprodukują Neal H. Moritz i Josh Davis.

W zeszłym roku ukazała się książka o powstawaniu filmu Nieśmiertelny. W sklepach online jest dostępna odnowiona wersja filmu w 4K, a obecnie na polskim Netflixie można obejrzeć film.

foto za Bestmovie @Getty Images

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *