Niecodzienny występ Queen Symfonicznie

W ubiegłą niedzielę całe Centrum Handlowe Manufaktura w Łodzi rozbrzmiało dźwiękami We Will Rock You. Swój niecodzienny koncert dała tam znana już całej Polsce grupa artystów tworzących projekt “Muzyka Zespołu Queen Symfonicznie” pod kierownictwem Jana Niedźwieckiego.

Charakterystyczne dla WWRY uderzenia w bębny szybko przykuły uwagę ludzi przechadzających się po Manufakturze. Coraz liczniejsza publika zaczęła gromadzić się pod rozstawioną w centrum budynku małą sceną, na której po chwili pojawili się także basista wraz z gitarzystą. Wraz z trwaniem utworu do składu orkiestry zaczęli dołączać, jakby wyjęci z tłumu, pozostali jej członkowie. Sam Freddie Mercury (Sebastian Machalski) dotarł na scenę niczym grecki bóg zstępujący z Olimpu – a w tym pełnym majestatu zstępowaniu pomogły mu ruchome schody 😉 .

Muzyka Zespołu Queen Symfonicznie

Zdjęcie pochodzi ze strony internetowej Dziennika Łódzkiego

Koniecznie obejrzyj ten występ nagrany w technologii 360º i udostępniony na profilu facebookowym Dziennika Łódzkiego: https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FDziennikLodzki%2Fvideos%2F10154195782323214%2F&display=popup&ref=plugin&src=video

Akcja ta była promocją zbliżającego się koncertu “Muzyka Zespołu Queen Symfonicznie” w Łódzkiej Atlas Arenie, który odbędzie się już 17 grudnia. To będzie równie niecodzienne wydarzenie, gdyż koncert odbędzie się z gościnnym udziałem Michała Szpaka, który to reprezentował Polskę podczas ostatniego konkursu Eurowizji oraz wybitnej śpiewaczki operowej Joanny Woś.

One thought on “Niecodzienny występ Queen Symfonicznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *