Koncerty Queen Machine w Polsce

Queen Machine to rockowa machina o światowej już renomie, wciągająca z ogromną siłą w świat gigantów muzyki XX wieku – zespołu Queen.

Zespół Queen Machine powstał w 2008 roku, zebrał ogromną rzeszę fanów i nie bez powodu został okrzyknięty jednym z najlepszych europejskich tribute bandów oraz… jednym z najpopularniejszych zespołów w Danii.

Muzycy na swoim koncie zarówno wyprzedane trasy indywidualne, jak i koncerty w ramach gromadzących wielotysięczne tłumy festiwali, między innymi w USA, Szwecji, Norwegii czy Niemczech. Ponadto zespół regularnie współtworzy unikalne i prestiżowe projekty muzyczne, występując z udziałem The National Symphony Orchestra of London oraz śpiewaczką operową Louise Fribo czy Kerry Ellis – odtwórczynią jednej z głównych ról w musicalu „We will rock you”, regularnie koncertującą też z Brianem Mayem.

W trakcie barwnego widowiska wcielający się w postać Freddiego Mercury’ego lider bandu oddaje energię, magnetyzm i sceniczną charyzmę legendarnego wokalisty, a towarzyszący mu muzycy z wirtuozerią i precyzją odtwarzają brzmienie gitary Briana Maya, basu Johna Deacona i perkusji Rogera Taylora.

Każdy z koncertów Queen Machine to energetyzujące show, porywające do doskonałej zabawy w rytm rockowych hitów jak „I want to break free”, ale też oddające hołd legendzie Queen za sprawą poruszających interpretacji ballad czy monumentalnych kompozycji: „Love of my Life”, „Bohemian Rhapsody” i wielu innych niezapomnianych utworów.

Materiał prasowy
Organizatorem jest firma  Viva Music Sp. z o.o.
Koncerty w Polsce

Bilety w cenie od 109 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *