’Halloween Queen’ – event fotograficzny z Denisem O’Reganem

’Halloween Queen’ w Denis O’Regan Gallery (31 października)  – tego wieczoru uczestnicy wysłuchają „królewskich” anegdot, wezmą udział w sesji pytań i odpowiedzi, otrzymają szampana na powitanie, koktajle z ginem, łagodne drinki, muzykę, luksusowe kanapki.  Oprócz tego będą dostępne reprodukcje limitowanej edycji w obniżonych na jedną noc cenach, a cena za wstęp zostanie odliczona od każdego zakupu powyżej £250.

To będzie wspaniałe wydarzenie w mojej galerii w Hammersmith z okazji Halloween, na którym będziecie mogli zobaczyć wiele niepublikowanych zdjęć Queen, usłyszeć kilka ciekawych anegdot, zakupić reprodukcje z limitowanej serii. Pierwszy raz widziałem Queen w Hammersmith Odeon, kiedy supportowali Mott The Hoople, a dwa lata później, podczas bożonarodzeniowego koncertu byłem już pod sceną robić im zdjęcia. Od tego czasu śledziłem ich poczynania, robiąc im zdjęcia przy okazji każdego koncertu w Zjednoczonym Królestwie. Było wielkim przywilejem dla mnie to, że mogłem dołączyć do nich podczas ostatniego tournee, lecąc obok nich i robiąc im zdjęcia nad tym wielkim tłumem w Knebworth.

Denis O’Regan

Podczas Halloween Queen pokazane zostaną zdjęcia z Knebworth, Budapesztu i Wembley z 1986 r., backstage z Live Aid 1985, Bruksela 1984, Milton Keynes Bowl 1982, Lyceum Theatre 1979, Pavillon de Paris 1978, Earls Court 1977, Hammersmith 1975. Wiele z tych zdjęć ukazuje zespół odpoczywający, w podróży, za kulisami.

Bilety

Data i czas: Thu, 31 października 2019 godz. 18:30 – 21:00

Lokalizacja: Denis O’Regan Gallery, 271 King Street, London, W6 9QF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.