Dwa koncerty Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience w Polsce

6 i 7 kwietnia 2020 R. w Krakowie i Wrocławiu zagrają muzycy projektu Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience.

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience to wyjątkowa okazja do wysłuchania na żywo największych przebojów zespołu wszech czasów na ekskluzywnym koncercie symfonicznym, jedynym przygotowanym wspólnie z gitarzystą legendarnej grupy, Brianem Mayem.

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience to spektakularne wydarzenie muzyczne, które zostało przygotowane specjalnie dla fanów przez gitarzystę Queen, Briana Maya, w którym występują najlepsi piosenkarze z londyńskiego West Endu, muzycy orkiestry symfonicznej wraz z zespołem rockowym.

Dzięki temu wyjątkowemu, świętującemu światowe sukcesy, programowi fani mogą usłyszeć na żywo jedne z najlepszych utworów brytyjskiego zespołu: od Seven Seas of Rhye po The Show Must Go On, nie zapominając o Somebody To Love, We Will Rock You i Don’t Stop Me Now. Fani zanurzą się w imponującym repertuarze Queen, specjalnie przygotowanym na tę okazję przez orkiestrę symfoniczną.

Miliony miłośników brytyjskiego zespołu na całym świecie miały już szansę przeżyć to wyjątkowe doświadczenie – od Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Kanady, aż po Nową Zelandię, Australię, Japonię i Koreę. W samej Wielkiej Brytanii program przewiduje ponad 30 koncertów dla 150 000 widzów.

„Fani mogą oczekiwać świetnego występu najlepszych śpiewaków londyńskiego West Endu, zespołu rockowego i dużej orkiestry symfonicznej. Wszyscy pamiętamy słynne piosenki Queen, a zwłaszcza ich legendarnego frontmana Freddiego Mercury’ego” – powiedziała Anna Czerniejewska z JVS Group, organizatora koncertu.

„Cały program został stworzony przez BBC i obejmuje wszystkie główne hity grupy. Na scenie wystąpi czterech najlepszych śpiewaków słynnej brytyjskiej sceny musicalowej i duża grupa towarzyszących im muzyków.”

Queen, zespół prowadzony przez legendarnego piosenkarza Freddiego Mercury’ego, jest jednym z najważniejszych w historii muzyki popularnej. Dzięki światowym hitom i wyjątkowym występom lidera zespołu, Queen głęboko zakorzenił się w sercach swoich fanów. Dziedzictwem zespołu są miliony muzyków z całego świata. Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience oddaje hołd znanym muzykom i daje fanom szansę ponownie zanurzyć się w niezapomnianą muzykę, w unikalnym połączeniu zespołu rockowego z dużą orkiestrą symfoniczną.

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience

6 kwietnia 2020 r. Tauron Arena, Kraków
7 kwietnia 2020 r. Hala Stulecia, Wrocław

Organizator koncertów: JVS Group Sp. z o.o.

Więcej informacji: www.jvsgroup.cz/pl oraz www.facebook.com/jvsgrouppl

Bilety dostępne są na eventim.pl

Materiał prasowy organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.