Bohemian Rhapsody w IMAX na pokazach przedpremierowych

W wybranych kinach IMAX na terenie Polski już 25 października fani mogą obejrzeć film Bohemian Rhapsody. Specjalne seanse odbywają się w Warszawie na Sadybie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Wrocławiu w wybranych kinach sieci Cinema City. Seanse o godzinie 19 cena biletów od 40-50 zł do 82 zł w sali VIP.

Czas filmu 135 minut.

O IMAX: “Dzięki ścisłej współpracy z najwybitniejszymi twórcami branży filmowej, technologia IMAX na stałe wpisała się w DNA pasjonatów kinematografii na całym świecie. Fenomen formatów objętych patentem IMAX, IMAX ® 3D oraz IMAX DMR ® (Digital Re-Mastering) sprawiają, że widz może zobaczyć i usłyszeć więcej. Ta pionierska technologia charakteryzuje się krystalicznym obrazem o najwyższej rozdzielczości, wyraźniejszym kontrastem i głębszym nasyceniem koloru.

Niekonwencjonalna wielkość ekranu o wymiarach 18m wys. i 24m. szer. „otwiera oczy” na doznania niespotykane w innych salach kinowych, dzięki czemu odbiór największych hollywoodzkich hitów filmowych staje się kompleksowo doskonalszy. Rewolucyjne zastosowanie dwóch obiektywów w cyfrowych projektorach kinowych IMAX sprawia, że obraz 3D jest jaśniejszy, ostrzejszy i bardziej komfortowy dla oka. Okulary są większe, wygodniejsze oraz bardziej wytrzymałe. Jedyne w swoim rodzaju wrażenia podczas seansu zapewniają również: amfiteatralny układ sali, najwyższej klasy fotele i majestatyczna jakość dźwięku. Wyłącznym operatorem „niezapomnianych doświadczeń IMAX” w Polsce jest firma Cinema City.”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *